Nebankovní půjčka online

Nezískali jste půjčku v bance? Zažádejte si o naši nebankovní půjčku s individuální úrokovou sazbou. Stačí vyplnit jen pár údajů a nezávaznou žádost odeslat. Do 24 hodin se vám ozveme s konkrétní nabídkou. Splátku půjčky nastavíme tak, aby vyhovovala vašemu rozpočtu. Půjčit si můžete až 5 000 000 Kč na cokoliv. Případné záznamy v registrech dlužníků či exekucí nejsou důvodem zamítnutí.

CHCI PŮJČIT ONLINE  

Rychlé vyřízení půjčky online

U nás nemusíte chodit na pobočku ani čekat dlouhé hodiny či dny na schválení půjčky. Žádost o nebankovní půjčku si vyřídíte online z pohodlí domova ze svého počítače nebo mobilního telefonu. Je to rychlé a jednoduché. Vyplnění a odeslání žádosti vám zabere jen chvilku. A jaké benefity vám u půjčky nabídneme?
01

Roční úrok od 13 %

Nebankovní půjčka s výhodným ročním úrokem od 13 %. Jste-li dostatečně bonitní můžete získat úrok ještě nižší.
02

Bez registru

Dokážeme řešit dluhy po splatnosti, záznamy v registrech, exekuce nebo expresní vyplacení dražby na nemovitosti.
03

Až 5 000 000 Kč

Díky tomu, že je půjčka zajištěna nemovitostí, můžete získat až 5 000 000 Kč se zajímavým úrokem a splatností až 20 let.
04

Férové jednání

Život je plný nečekaných událostí, které mohou ohrozit splácení. I v takových situacích se snažíme společně najít řešení.

Co máte u nebankovní půjčky zdarma

Expresní posouzení žádosti Zdarma
Měsíční poplatek za vedení úvěru 0,- Kč
Zpracování odhadu nemovitosti Zdarma
Poplatek za expresní vyplacení financí 0,- Kč

Spočítejte si půjčku online

Měsíční splátka nebankovní online půjčky je vypočítaná při úrokové roční sazbě 13 %. Konečná nabídka úrokové sazby a měsíční splátky se může lišit v návaznosti na posouzení vaší bonity.


Jaký úrok získáte?

Vaše bonita je to, co ovlivní nejen schválení žádosti o půjčku, ale také výši úroku. Dobrá bonita vám nabídne lepší podmínky a nižší úrokovou sazbu. Máte-li záznamy v registrech či exekuce, musíte počítat s vyšší úrokovou sazbou.

Přesné parametry půjčky získáte po zaslání nezávazné žádosti. Na základě vašich informací vám můžeme již při prvním telefonním kontaktu sdělit, jakou splátku vám můžeme nabídnout.

Orientační nabídka

Nebankovní půjčka – úrok od 13 % p.a.

Vyplacení dluhů a exekucí – úrok od 16 % pa.

Půjčka bez registru

"Když vás banky odmítnou"

Záznam v úvěrových registrech dlužníků má každý, kdo si někdy sjednal půjčku nebo úvěr u společnosti, která je členem některého z registru dlužníků.

Pokud své závazky platíte včas a v registrech máte pozitivní záznamy, je to pro vás výhoda, která příznivě ovlivní vaši bonitu a často i zajistí nižší úrokovou sazbu.

V případě, že máte negativní záznamy v registrech či exekuce, dokážeme i toto pochopit a situaci řešit! Nebankovní půjčka pro dlužníky v exekuci je určena klientům, kteří mají pohledávky po splatnosti nebo již nařízené exekuce.

Bonita rozhodne! O tom, jestli vám bude půjčka schválena, rozhodne vaše bonita. Posuzují se především vaše příjmy a výdaje domácnosti, výše případného zadlužení a v neposlední řadě také možnost ručit nemovitostí. Nemovitost může být v exekuci či s hypotékou nebo ve vlastnictví jiné osoby.

A na co můžete peníze použít? Na cokoliv, třeba na:

Rekonstrukci bydlení

Na rekonstrukci bydlení, opravu střechy, zateplení domu nebo změnu interiéru, včetně nového nábytku a užitečných spotřebičů. Každý byt nebo dům potřebuje časem znovu oživit a zkrášlit. Výsledkem takové rekonstrukce je vysněné bydlení, kde se budete cítit dobře.

Rozjezd a rozvoj podnikání

Ano, i peníze z této půjčky můžete použít k rozjezdu svého podnikání. Bez potřebných investic se podnikání velmi těžko rozjíždí, a to i s dobrým podnikatelským záměrem. Finanční prostředky jsou určeny živnostníkům, OSVČ, malým podnikatelům a firmám.

Na sloučení půjček, dluhů i případných exekucí

Sloučením nevýhodných půjček, dluhů po splatnosti či exekucí si snížíte splátky nejen na minimum, ale také zachráníte svůj majetek před prodejem v nedobrovolné dražbě. Čím dříve budete finanční problémy řešit, tím více ušetříte.

Na nákup auta

Potřebujete si koupit auto? Žádný problém! S nebankovní půjčkou si můžete pořídit i nové auto. Vlastníkem auta se stáváte ihned po jeho koupi. Výhodou je, že autem neručíte a v případě potřeby ho můžete kdykoliv prodat.

Zažádejte si o nebankovní půjčku

Žádost je nezávazná a zabere jen chvilku.
Výši měsíční splátky nastavíme spolu tak, aby vyhovovala vašemu rozpočtu.
CHCI NEZÁVAZNOU NABÍDKU  

Proč si zažádat o nebankovní půjčku

  • Vyšší pravděpodobnost schválení půjčky než u banky.
  • Máme licenci ČNB. Dodržujeme evropské předpisy a metodiku ČNB stejně jako banky.
  • Férové jednání a podmínky i v případě, že nemáte na splátku!
  • Půjčku je možné vyřídit online z pohodlí domova.
  • Možnost získat takzvanou půjčku pro dlužníky v exekuci.
  • Negativní záznamy v úvěrových registrech nejsou důvodem zamítnutí.
  • Předčasné splacení půjčky bez budoucích úroků.

Časté dotazy

Jakou částku si mohu půjčit a na jak dlouho?

Půjčit si můžete až 5 000 000 Kč a splácet třeba i 20 let. Je jen na vás, jakou splátku jste schopni měsíčně splácet.

Jaký úrok mohu získat a na čem výše úroku závisí?

Výše roční úrokové sazby je závislá na vaší bonitě a pohybuje od 13 % s RPSN od 14,37 %. Nejen u banky, ale také u nás je bonita důležitým ukazatelem, podle kterého se odvíjí konečná úroková sazba nebankovní půjčky. Čím lepší bonita, tím lepší úrok. Maximální úrok nabízíme pouze u expresní půjčky, která je určena k vyplacení exekucí či dražby!

Půjčíte mi, když mám záznam v registrech a exekuci?

Umíme půjčit i lidem, kteří mají exekuce a negativní záznamy v registrech dlužníků. Vše závisí na individuálním posouzení každé žádosti. Důležitým ukazatelem je bonita žadatele a možnost ručit nemovitostí. Nemovitost může být zadlužena hypotékou, nařízenou exekucí nebo ve vlastnictví jiné osoby.

Máte zájem o půjčku? Napište nám.
+420

Půjčky poskytujeme pouze se zástavou nemovitostí, která může být i zadlužena exekucí, hypotékou nebo ve vlastnictví jiné osoby.

Společnost Hypo Trading s.r.o. tyto osobní údaje zpracovává v rozsahu nezbytném pro splnění smlouvy, pro plnění s tím spojených právních povinností a oprávněných zájmů správce.
Děkujeme,
Vaše zpráva byla úspěšně odeslána!
5